کارخانه

کارخانه تمام صنعتی ال سی من به عنوان یکی از مدرنترین و بزرگترین کارخانه های صنعتی پوشاک خاورمیانه در سال 1393 در شهرک صنعتی پرند به مساحت یک هکتار افتتاح گردید. سازه و ساختمان کارخانه منطبق بر نیازهای یک واحد صنعتی پیشرفته، متشکل از خطوط مختلف تولید، تاسیسات و ... طراحی و ساخته شده است. تجهیزات و ماشین آلات به کار رفته در کارخانه ال سی من بر اساس استاندارد های  روز دنیا  و همگام با کارخانه های صاحب سبک و معروف اروپایی ، نصب و راه اندازی شده اند.

این کارخانه با بکارگیری  پیشرفته ترین نرم افزارها، دستگاه ­ها و تجهیزات خطوط تولید از برند های مطرح دنیا مانندGERBER DURKOPP ADLER, JUKI, BULLMER, MACPI, PFAFF,  توان تولید سالیانه 124000دست کت و شلوار، 248000ثوب پیراهن ، 248000 ثوب شلوارتک،155000 ثوب تیشرت، را با بالاترین کیفیت و استانداردهای لازم دارا است.

ا ِل سـی مَــن در نظر دارد، در آینده ای نزدیک  فاز دوم کارخانه را با ۳ خط تولید پالتو، کاپشن و بارانی راه­ اندازی نماید.

مجموعه صنعتی ال سی من موفق به جذب نیرو های متخصص و کارشناسان زبده داخلی و خارجی در حوزه های مختلف تولید مانند طراحی، تولید، برش و ..... شده است.